asz.org.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Wanienka z przewijakiem

Adam Andrzejewski 2019-06-02 0 komentarzy
Wanienka z przewijakiem

Wyposażenie pokoju dziecięcego wiąże się ze zgromadzeniem wielu mebli, akcesoriów i produktów, na które trzeba znaleźć miejsce. Rodzice, którzy nie posiadają nieograniczonej powierzchni, docenią produkty wielofunkcyjne, które pozwalają nie tylko zaoszczędzić przestrzeń, ale także pozwolą funkcjonalnie zaaranżować pokój maluszka. 

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia jest przewijak, który służy nie tylko do bezpiecznego i wygodnego przebierania dziecka, ale także jako miejsce pielęgnacji np. po kąpieli. Dlatego warto pomyśleć nad zorganizowaniem uniwersalnego miejsca do mycia i przewijania z zastosowaniem zestawu, w który wchodzi wanienka z przewijakiem. Wykorzystanie takiego kompletu 2w1 pozwoli na łatwe przechowywanie wanienki i wszystkich produktów związanych z opieką nad niemowlakiem.

Stolik do kąpieli i przebierania został skonstruowany w taki sposób, aby łatwo i szybko umyć i ubrać maluszka. Zarówno wanienka, jak i przewijak są na odpowiedniej wysokości, dzięki czemu nie trzeba się schylać. Dołączony wężyk umożliwia łatwe odprowadzenie wody. Nie trzeba także szukać dodatkowego miejsca do przechowywania dużych elementów, jakim jest wanna.

Mebel zawiera dodatkowo półkę, na której można przechowywać wszystkie produkty do pielęgnacji, jak pieluchy, ręcznik, kremy, płyny do kąpieli i inne. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania wszystkie te materiały znajdują się w zasięgu ręki. Całość jest na kółkach, dlatego można sprawnie przemieścić konstrukcję w dowolne miejsce w domu. W celu sprawdzenia oferty na komplety wanien z przewijakami warto zajrzeć na stronę marki Ceba Baby.

Zostaw komentarz