asz.org.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Używane Mercedesy z gwarancją

Zofia Kowalska 2018-12-25 0 komentarzy
Wpis

Pojazdy marki Mercedes cieszą się opinią niezawodnych i wytrzymały samochodów, które łączą w sobie ponadczasowe wzornictwo, doskonałe parametry mechaniczne i zaawansowane technologie. Nic dziwnego, że starsze, używane modele cieszą się na rynku wtórnym bardzo dużą popularnością. Jednak kupno auta z drugiej ręki, w obliczu powszechnie stosowanych, nielegalnych praktyk wśród sprzedawców sprawia, że zakup, takiego, które nie jest fabrycznie nowe, zawsze wiąże się z większym lub mniejszym ryzykiem.

Inaczej sprawa ma się z ofertą od Duda-Cars. Proponowane Mercedesy używane w Lesznie, Wrocławiu i Poznaniu to gwarancja satysfakcji. Wszystkie sprzedawana na rynek wtórny egzemplarze (dotyczy to również samochodów premium innych marek dostępnych za pośrednictwem firmy) poddane zostają drobiazgowym testom oraz przechodzą kompleksową konserwację, dzięki czemu w Państwa ręce trafia samochód w perfekcyjnym stanie technicznym.

Druga kwestia to pochodzenie. W odróżnieniu od przeciętnego auta z komisu, do Państwa wglądu jest cała historia serwisowa, znana jest także liczba poprzednich właścicieli. W połączeniu z fachowym doradztwem zyskujecie Państwo możliwość zakupu samochodu marzeń, w wyjątkowo korzystnej ofercie cenowej.

Niezależni fachowcy docenili jakość używanych pojazdów Mercedes — niemiecki koncern zdobył dwie nagrody w organizowanym przez stowarzyszenie DEKRA konkursie na najbardziej bezawaryjne auta używane — klasa E zwyciężyła w kategorii "Wyższa klasa średnia", a GLK w kategorii "samochody terenowe".

Zostaw komentarz