asz.org.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Szafy ubraniowe

Franciszek Przybylski 2018-12-23 0 komentarzy
Wpis

Metalowe szafy ubraniowe to absolutnie elementarne wyposażenie każdej szatni. Poszczególne rozwiązania projektowe różnią się w zależności od potrzeb. Na przykład w miejscach, wymagających zachowania większej higieny na podłodze, albo gdzie często ulega ona zmoczeniu (np. na basenie, lub szatniach, które połączone są z natryskami prysznicowymi), najlepiej sprawdzają się szafki na nogach.

Szafki, które można znaleźć w katalogu Bakpol, różnią się miedzy sobą wymiarami oraz ilością i kształtem składających się na nie segmentów. Oprócz najpopularniejszych, podłużnych, jednoczęściowych modułów dostępne są także moduły w kształcie litery „L”, jak i przedzielone w połowie.

W kontekście użytkowania tego rodzaju umeblowania bardzo istotny jest zastosowany w produkcie materiał. Wykorzystanie stopów metali to gwarancja bardzo dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Oznacza też łatwość w konserwacji i utrzymaniu higieny, za sprawą odporności na działanie silnych detergentów i nie reakcyjność z substancjami organicznymi.

Modele wyposażone w nogi pozwalają utrzymać jeszcze większą czystość, ponieważ zapewniają dostęp do podłogi, na której są umieszczone, a także zabezpieczają rzeczy przed ewentualnym zmoknięciem wskutek jej zalania.

Oferta dostępna na bakpol.pl charakteryzuje się dużą elastycznością. Każdy z elementów może być pomalowany na wybrany kolor z palety RAL. Meble tworzone są na wymiar, w konsultacji z klientem zarówno co do stosowanych materiałów, jak i konkretnych rozwiązań projektowych.

Zostaw komentarz