asz.org.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Sklep z częściami samochodowymi

Angelika Kwiatkowska 2018-12-12 0 komentarzy
Wpis

Niezależnie w jakiej branży prowadzimy sklep, w dzisiejszych czasach nie powinniśmy ograniczać się tylko i wyłącznie do sprzedaży stacjonarnej. Warto prowadzić też sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej z dostawą towaru  do klienta. To samo dotyczy branży motoryzacyjnej. Firma motoEXPERT doskonale rozumie ten dzisiejszy znak czasu. Dlatego, poza stacjonarnym sklepem motoryzacyjnym w Dębicy, firma prowadzi także sklep z częściami samochodowymi online. Wystarczy wejść na firmową stronę internetową sklepu, aby znaleźć wszystko, czego trzeba i naprawić albo wyremontować swój samochód niezależnie od jego marki, modelu czy rocznika.

W sumie w polecanym sklepie motoryzacyjnym online dostępnych jest blisko 6 000 000, od prawie 650 producentów części zamiennych i oryginalnych.

Wszyscy kupujący podzespoły samochodowe za pośrednictwem strony internetowej motoexpertsklep.pl powinni wiedzieć, że przy zakupach od 500 złotych w górę, przesyłka zamawianego towaru jest darmowa. Warto też dodać, że zakładając konto w sklepie online, możesz zgarnąć atrakcyjny rabat na zakupy, a także śledzić historię swoich zakupów, a kto wie, może już wkrótce zostanie uruchomiony program lojalnościowy dla stałych klientów, gdyż sklep jest w trakcie rozbudowy swojej strony internetowej i poszerzania oferty.

Pracownicy rekomendowanej firmy doskonale zdają sobie sprawę, że większości klientów bardzo zależy na ekspresowej dostawie, dlatego dokładają wszelkich starań, aby zamówiony towar skompletować i wysłać w ciągu 24 godzin od momentu złożenia przez klienta zamówienia.

Zostaw komentarz