asz.org.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Potrzebujesz holowania samochodu w Dębicy?

Aurelia Pawlak 2019-03-01 0 komentarzy
Wpis

Sytuacje kryzysowe na drogach zdarzają się zazwyczaj niespodziewanie. W zależności od pory roku ilość tych zdarzeń nieco się zmienia. W zimie najczęściej pomocy potrzebują nieuważni kierowcy, którzy nie dostosowują prędkości do warunków jazdy, dzięki czemu bardzo często lądują w rowach. Inną przyczyną częstych, zimowych zdarzeń są letnie opony, które nie nadają się do jazdy po zimowym asfalcie. Lato to z kolei domena kierowców, którzy jeżdżą szybko i brawurowo i to jest jednym z powodów, dla których bardzo często kończą jazdę poza drogą.

Kierowców w potrzebie jest wielu. Ci, którzy poruszają się w okolicach Dębicy mogą skorzystać z usług firmy BraciaKural, która już od wielu lat oferuje pomoc drogową w formie holowania oraz napraw mechanicznych na miejscu. Holowanie samochodu w Dębicy odbywa się za pomocą odpowiednich lawet, które są przystosowane do aut osobowych, dostawczych, a nawet ciężarowych. Rozmiar platform oraz moc holowników pozwala także na załadunek maszyn budowlanych i rolniczych, które mają spore gabaryty. 

Pomoc drogowa przybywa na miejsce zdarzenia bardzo szybko, bez względu na okoliczności zdarzenia. Kierowcy są zawsze wyposażeni w szeroki zestaw narzędzi, dzięki którym można naprawiać pojazdy na miejscu zdarzenia. Takie naprawy są cenione przez kierowców, zwłaszcza tych, którzy wykonują zadania służbowe, pojazdami firmowymi. Każda awaria w tym przypadku i stracona minuta na oczekiwanie na naprawę, może być powodem dużych strat finansowych, dlatego też kierowcy zawsze wybierają prezentowanych specjalistów z uznanej firmy.

Zostaw komentarz