asz.org.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Polskie kosmetyki naturalne w Wielkiej Brytanii

Zofia Kowalska 2018-11-16 0 komentarzy
Wpis

Odpowiednia pielęgnacja twarzy jest bardzo ważna. To właśnie skóra twarzy jest każdego dnia narażona na szkodliwe działanie środowiska zewnętrznego, gdyż nie jest okrywana warstwą ubrań, które chroniłyby ją przed słońcem lub mrozem. Mogłoby się wydawać, że polskie kosmetyki naturalne w UK są niedostępne, jednak z roku na rok powstaje coraz więcej sklepów online, które zajmują się ich dystrybucją. 

Wśród polskich kosmetyków naturalnych w UK możemy znaleźć marki takie jak Vianek lub Biały Jeleń. Pielęgnacja twarzy powinna odbywać się w kilku etapach:

1. Oczyszczenie.

2. Rozluźnienie i natłuszczenie.

3. Nawilżenie.

Oczyszczanie twarzy jest bardzo ważne, gdyż w wyniku zatkanych porów, mogą pojawiać się wypryski. Makijaż należy zmywać za pomocą płynów lub żeli do demakijażu, które nie zawierają w sobie chemicznych, nadmiernie wysuszających składników. 

Każdy wieczorny rytuał pielęgnacji cery, powinien obejmować również masaż rozluźniający. Dzięki niemu mięśnie ulegają rozkurczeniu, a tym samym zmarszczki zaczynają się spłycać. Podczas masażu, skóra twarzy nie powinna być rozciągana, więc trzeba użyć olejku dającego poślizg. Można wybrać jeden z olejów do twarzy, dostępnych w sklepie TanieKosmetyki lub użyć po prostu oliwy z oliwek. 

Nie należy myśli nawilżenia cery z jej natłuszczeniem. Natłuszczenie przebiega za pomocą tłustych kremów i olejków, które działają tylko na powierzchni skóry. Zapobiegają one nadmiernemu parowaniu wody z powierzchni skóry. By nawilżyć twarz, należy stosować maski, które wnikają w głąb tkanek, zapewniając im sprężystość i młody wygląd. 

Zostaw komentarz