asz.org.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Naprawa / serwis DPF - wszystko co musisz wiedzieć

Kamil Witkowski 2019-02-19 0 komentarzy
Wpis

Troska o środowisko i zdrowie wszystkich ludzi, stała się w ostatnich latach niezwykle istotnym faktorem. Pilnowane są rozmaite normy, nakazy i zalecenia. Nieprzestrzeganie ich, może nieść za sobą dość poważne konsekwencje.

Nie inaczej, wygląda kwestia pojazdów. Mowa tu o wszystkich ich rodzajach (samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych). Każdy z nich, zobowiązany jest do spełniania żądanych wytycznych. Jednymi z najistotniejszych są te, dotyczące wydzielania do środowiska szkodliwych substancji i cząsteczek. W wypadku, gdy dany pojazd posiada jakiekolwiek uchybienia w tej materii, nie ma on szans na otrzymanie pozytywnej opinii, w trakcie corocznego przeglądu stanu technicznego.

Istotnym elementem każdego samochodu, jest, tak zwany, filtr cząsteczek stałych. To właśnie on, odpowiada za wydzielanie na zewnątrz spalin, pozbawionych wielu groźnych substancji. Jeśli jest niesprawny, może bardzo mocno zagrażać otoczeniu.

Chcąc mieć pewność, że z filtrem w danym pojeździe wszystko jest w jak najlepszym porządku, można udać się do gozbor.pl. Jest to profesjonalny serwis dpf, oferujący kompleksowe usługi, takie jak:

  • przegląd działania filtrów i sprawdzanie ich stanu technicznego
  • fachowe i skuteczne czyszczenie filtrów
  • bezpieczną regenerację filtrów

Klienci, powierzający swe filtry pracownikom tej właśnie firmy, mogą być  w zupełności spokojni o efekt końcowy prac. Wszystko jest bowiem robione fachowo, starannie i bez jakichkolwiek niedozwolonych czynności. Po więcej szczegółów, można sięgnąć na stronę internetową.

 

Zostaw komentarz