asz.org.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Jaką szkołę tenisa w Warszawie wybrać?

Maciej Czerwiński 2019-03-04 0 komentarzy
Wpis

Najlepsi zawodnicy i najbardziej utytułowane zawodniczki tenisa uprawiają ten sport od najmłodszych lata. Przykładowo, siostry Radwańskie biegały z rakietą po korcie już w wieku 4 lat, Rafael Nadal po raz pierwszy z tenisem zetknął się jeszcze wcześniej, bo mając 3 lata, podczas gdy Roger Federer miał „aż” 8 lat, kiedy zaczynał swoją wielką karierę. Co oczywiste, sukcesy wszystkich tych sportowców wymagały fachowego rozwoju pod okiem profesjonalnych trenerów, bez których nauka tenisa jest jeśli nie niemożliwa, to na pewno bardzo trudna.

Oczywiście nie każdy zamierza zostać Agnieszką Radwańską, Rafaelem Nadalem czy Rogerem Federerem, ale bez względu na to, czy chce się zacząć grać w tenisa profesjonalnie, czy amatorsko, nauka pod okiem instruktora jest znacznie efektywniejsza, bezpieczniejsza i szybsza niż samotne próby rozwijania tenisowego talentu. Pytanie tylko, jak wybrać szkołę tenisa w Warszawie, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Rzeszowie lub jakimkolwiek innym mieście?

Kluczowe jest to, żeby szkoła zatrudniała wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, którzy od lat pracują z tenisistami. Ważna jest jednak nie tylko profesjonalna nauka techniki, poruszania się po korcie czy strategii rozgrywania wymian, ale również komunikatywność. Zdecydowanie lepiej pracuje się dziecku z osobą sympatyczną, którą darzy się szacunkiem niż z kimś, kto nie wie, jak rozmawiać z młodymi ludźmi. Znaczenie mają także kwestie formalne, jak np. cena zajęć czy możliwość wypowiedzenia umowy. Wszystkie te warunki spełnia Wyższa Szkoła Tenisa w Warszawie.

Placówka oferuje profesjonalną naukę tenisa dla dzieci i dorosłych w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Fachowe podejście i przyjazna atmosfera są gwarantowane. Więcej informacji znajduje się na stronie WyzszaSzkolaTenisa.pl.

Zostaw komentarz