asz.org.pl otwiera przed Tobą świat pełen niesamowitych możliwości

Napisz do nas i przedstaw się

Elektryk

Franciszek Przybylski 2019-02-07 0 komentarzy
Wpis

Niewłaściwie położona instalacja elektryczna grozi zwarciem i pożarem całego budynku, warto więc zawczasu o to zadbać, najlepiej już na etapie budowy. Jadnak w dzisiejszej dobie znalezienie dobrego fachowca w tej dziedzinie, nie jest wcale takie łatwe, jakby się mogło wydawać. Z pomocą chętnie przyjdzie  elektryk z poznańskich Ratajów . Przyjmuje on zlecenia zarówno na projekt i montaż instalacji od podstaw, jak i remont instalacji, która obecnie znajduje się w danym budynku. Wszystko zaczyna się oczywiście od oceny stanu technicznego instalacji, jak i całego budynku. Umożliwi to zaproponowanie jak najlepszych rozwiązań technologicznych, aby instalacja była nowoczesna i bezpieczna, a dostęp do niej w razie awarii nie był utrudniony, wszystkie niezbędne namiary na polecanego elektryka można znaleźć na janerbud.pl.

Warto podkreślić również to, że firma JANERBUD świadczy nie tylko usługi związane z kładzeniem instalacji elektrycznej, to także, a może przede wszystkim, firma realizująca kompleksowe remonty mieszkań w Poznaniu i nie tylko. Bo faktem jest, że mimo iż siedzibą firmy jest stolica Wielkopolski, to zlecenia na wykonanie różnego typu prac napływają do firmy z całej Europy. Mogą to być prace związane z:

  • generalnym remontem
  • wykończeniem mieszkania w stanie surowym czy deweloperskim
  • doborem prac remontowych, takich jak wyrównanie ścian, malowanie czy stawianie kartonowo-gipsowych płyt.

Firma oferuje bardzo atrakcyjny cennik na wszystkie wykonywane usługi. Poza realizowaniem prac remontowych firma świadczy także usługi przeprowadzkowe, więc bardzo chętnie pomoże Państwu w szybkiej i bezproblemowej przeprowadzce do nowego domu.

Zostaw komentarz